تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


رانندگی و شخصیت

  میگفت:

  از همان روزی که مهارت رانندگی را به بچه های خود که در دوره ی نوجوانی بودند، آموزش دادم، خیلی شفاف به آنها گفتم: رانندگی شما هویت شماست و هویت شما همان شخصیت شماست. فلذا شاهدان و اطرافیان هرگونه رفتار شما را به شماره پلاک وسیله نقلیه می شناسند و فرهنگ و شخصیت شما را به مکان جغرافیایی مشخص بر روی پلاک شناسایی خودرو قضاوت می کنند. بنابراین مطلوب است رانندگی درست و قانونمند و تخطی از مقررات به جز جرایم رانندگی هویت وجودی ما و نیز فرهنگ و ادب ساکنین شهر و محل زندگی و یا تولد و اشتغال ما را زیر سئوال می برد.

  گذر زمان باعث شد تا فرزندان در دوره های تئوری و فنی و عملی شرکت فعال داشته و همچنین با موفقیت در آزمون های آئین نامه و شهر ضمن ارائه ی مدارک لازم و عدم مشکل بینایی توسط چشم پزشک بالاخره گواهینامه ی رانندگی مشروط دریافت نمایند.

  در مراحل بعدی با ایجاد فرصت لازم جهت تمرین عملی بیشتر تحت نظارت مستقیم والدین در خیابان های شهر و جاده های برون شهری و تأیید و تشویق آنها و دریافت بازخورهای بعدی از نزدیکان و آشنایان و ... و نیز مشاهده ی رفتارشان ثابت کرد که پیام های اولیه ی ما ضمن هدایت اصولی و نظارت منطقی ما بر رفتار پسر و دختر ما کاملاً تأثیرگذار بوده است. پس موجب افتخار ما بوده و خواهند بود.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : رانندگی ,شخصیت ,هویت ,
  رانندگی و شخصیت

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 30 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر